Description
Glossy Dark Brown Square Eyeglass Frame | O3 M-1012 C3 | Full Rim Optical Frame | Size: 54-20-140 | Lightweight Unisex Spectacle Frame for Prescription Lenses & Daily Use
10 in stock
Original price was: ₹1,500.00.₹799.00Current price is: ₹799.00.47% OFF
Free shipping within 1 Working Day
Free returns* T&C applies
Secure payments
Glossy Dark Brown Square Eyeglass Frame | O3 M-1012 C3 | Full Rim Optical Frame | Size: 54-20-140 | Lightweight Unisex Spectacle Frame for Prescription Lenses & Daily Use
| Brand | O3 |
|---|---|
| Bridge Size | 20mm |
| Frame Color | Glossy Dark Brown / Smoke Brown |
| Frame Finish | High Gloss |
| Frame Height | 42mm |
| Frame Material | Acetate |
| Frame Shape | Square / Rectangular |
| Frame Type | Full Rim |
| Gender | Unisex |
| Temple Length | 140mm |