Description
Bold Black & Red Round Eyeglass Frame for Men & Women | O3 Full Rim Acetate Optical Frame | Size: 50-21-140, Color: Black & Red (C4) | Lightweight Durable Unisex Spectacle Frame for Daily Use
10 in stock
Original price was: ₹1,500.00.₹799.00Current price is: ₹799.00.47% OFF
Free shipping within 1 Working Day
Free returns* T&C applies
Secure payments
Bold Black & Red Round Eyeglass Frame for Men & Women | O3 Full Rim Acetate Optical Frame | Size: 50-21-140, Color: Black & Red (C4) | Lightweight Durable Unisex Spectacle Frame for Daily Use
| Brand | O3 |
|---|---|
| Bridge Size | 21mm |
| Frame Color | Glossy Black & Red |
| Frame Finish | Glossy |
| Frame Height | 46mm |
| Frame Material | Acetate |
| Frame Shape | Round |
| Frame Type | Full Rim |
| Gender | Unisex |
| Temple Length | 140mm |