Description
Glossy Black Large Round Eyeglass Frame | O3 M-1011 C1 | Full Rim Optical Frame with Silver Metal Hinge Accents | Size: 50-21-140 | Lightweight Unisex Spectacle Frame for Prescription Lenses & Daily Use
10 in stock
Original price was: ₹1,500.00.₹799.00Current price is: ₹799.00.47% OFF
Free shipping within 1 Working Day
Free returns* T&C applies
Secure payments
Glossy Black Large Round Eyeglass Frame | O3 M-1011 C1 | Full Rim Optical Frame with Silver Metal Hinge Accents | Size: 50-21-140 | Lightweight Unisex Spectacle Frame for Prescription Lenses & Daily Use
| Brand | O3 |
|---|---|
| Bridge Size | 21mm |
| Frame Color | Black |
| Frame Finish | Glossy |
| Frame Height | 48mm |
| Frame Material | Acetate |
| Frame Shape | Round / Oval |
| Frame Type | Full Rim |
| Temple Length | 140mm |