Description
Optical Eyeglass Frame for Men & Women | Classic Black Rectangular Full Rim Spectacle Frame |Frame size: 52-23-145, Color: Black (C1)| Lightweight Durable Unisex Glasses Frame for Daily Wear | Comfortable Modern Fit
12 in stock
Original price was: ₹1,500.00.₹799.00Current price is: ₹799.00.47% OFF
Free shipping within 1 Working Day
Free returns* T&C applies
Secure payments
Optical Eyeglass Frame for Men & Women | Classic Black Rectangular Full Rim Spectacle Frame |Frame size: 52-23-145, Color: Black (C1)| Lightweight Durable Unisex Glasses Frame for Daily Wear | Comfortable Modern Fit
| Brand | O3 |
|---|---|
| Bridge Size | 23mm |
| Frame Color | Glossy Black (C1) |
| Frame Finish | Glossy |
| Frame Height | 48mm |
| Frame Material | Acetate |
| Frame Shape | Square |
| Frame Type | Full Rim |
| Temple Length | 145 mm |
| Gender | Unisex |