Description
Pink Gradient Rectangular Eyeglass Frame for Men & Women | Full Rim Lightweight Acetate Optical Glasses | Size 50-18-140 Medium Fit | Durable Prescription Ready Clear Lens Frame
10 in stock
Original price was: ₹1,500.00.₹799.00Current price is: ₹799.00.47% OFF
Free shipping within 1 Working Day
Free returns* T&C applies
Secure payments
Pink Gradient Rectangular Eyeglass Frame for Men & Women | Full Rim Lightweight Acetate Optical Glasses | Size 50-18-140 Medium Fit | Durable Prescription Ready Clear Lens Frame
| Brand | O3 |
|---|---|
| Bridge Size | 18mm |
| Frame Color | Rose Pink & Black |
| Frame Finish | Glossy |
| Frame Height | 37mm |
| Frame Material | Acetate |
| Frame Shape | Slim Rectangular |
| Frame Type | Full Rim |
| Gender | Unisex |
| Temple Length | 140mm |