Description
STYLISH CAT EYE FASHION GLASSES FOR WOMEN , BLACK FRAME,BLACK TINT LENS,DURABLE FRAMES
Sold out
Original price was: ₹2,000.00.₹1,499.00Current price is: ₹1,499.00.25% OFF
Free shipping within 1 Working Day
Free returns* T&C applies
Secure payments
STYLISH CAT EYE FASHION GLASSES FOR WOMEN , BLACK FRAME,BLACK TINT LENS,DURABLE FRAMES
| Brand | Dofort |
|---|---|
| Bridge Size | 15mm |
| Frame Color | Black, Navy Colour |
| Frame Finish | Glossy |
| Frame Height | 53mm |
| Frame Material | Plastic |
| Frame Shape | Cat-Eye |
| Frame Style | Black Frame, Black Tint Lens, Durable Frames, Stylish Cat Eye fashion glasses for women |
| Gender | Women |
| Lens Color | Black, green gradual |
| Lens Height | 46mm |
| Lens Length | 54mm |
| Rods Length | 145mm |